HEMEN ARA: 02322626281

HAKKIMIZDA

Bizim Hakkımızda Bilmek İsteyecekleriniz.

Erdil beyaz eşya teknik servisi olarak sektörde yaklaşık 20 yıldır varlığımızı sürdürmekteyiz. Beyaz eşya sektöründeki uzun soluklu hizmetimizin nedeni işimizi ilk günkü aşkla ve titizlikle devam ettiriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. 

İzmir beyaz eşya teknik servisi olarak kaliteli hizmet , temiz işçilik ve memnuniyet garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İzmir beyaz eşya sektöründe arıza, bakım ve onarım hizmeti veren en kaliteli firma olduğumuzu biz değil 20 yıldır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz dile getirmektedir.

Erdil teknik servis olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya kapsamında olan  cihazların haricinde diğer elektronik cihazlar içinde teknik servis hizmeti vermekteyiz. Klima, kombi ve fırın gibi evde kullandığınız diğer cihazlar içinde sürekli olarak teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 

Profesyonel ekibimizle  7/24 vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Hizmetlerimizi tek bir ilçe kapsamına değil İzmir’in tamamına vermekteyiz. 

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz

Yukarı kaydır